Selecteaza masina

Cautare rapida

Cautare:

Numar articol par 80 94 1217
Material tabla de otel
Tip legatura brat suspensie
Partea de montare Axa spate dreapta
Partea de montare partea de jos
Greutate (în kg) 3,81
Numar bucati necesare 1

Producator:SWAG

Cod:80 94 1218

Solicita oferta Vezi detalii produs
Filet exterior [mm] M14 x 1,5
Deschidere cheie 22
Partea de montare punte fata
Numar bucati necesare 1

Producator:SWAG

Cod:82 94 2732

Solicita oferta Vezi detalii produs
Lungime [mm] 97
Filet interior (mm) M14 x 1,5
Filet exterior [mm] M12 x 1,25
Partea de montare Axa fata ambele parti
Greutate (în kg) 0,250
Numar bucati necesare 2

Producator:SWAG

Cod:83 71 0003

Solicita oferta Vezi detalii produs
Numar articol par 83 73 0002
Culoare negru
Material fonta
Tip legatura brat suspensie
Partea de montare axa fata jos
Partea de montare dreapta
Greutate (în kg) 3,5
Numar bucati necesare 1

Producator:SWAG

Cod:83 73 0001

Solicita oferta Vezi detalii produs
Numar articol par 83 73 0001
Culoare negru
Material fonta
Tip legatura brat suspensie
Partea de montare axa fata jos
Partea de montare stanga
Greutate (în kg) 3,5
Numar bucati necesare 1

Producator:SWAG

Cod:83 73 0002

Solicita oferta Vezi detalii produs
Grosime [mm] 37,5
Diametru interior [mm] 17,5
Diametru exterior [mm] 36,5
Material cauciuc
Partea de montare Axa fata ambele parti
Greutate (în kg) 0,05
Numar bucati necesare 1

Producator:SWAG

Cod:83 94 2335

Solicita oferta Vezi detalii produs
Grosime [mm] 45,5
Diametru interior [mm] 18
Diametru exterior [mm] 37
Material cauciuc
Partea de montare Axa spate ambele parti
Partea de montare deasupra
Greutate (în kg) 0,72
Numar bucati necesare 1

Producator:SWAG

Cod:83 94 2336

Solicita oferta Vezi detalii produs
Grosime [mm] 37
Diametru interior [mm] 18
Diametru exterior [mm] 36,5
Material cauciuc
Partea de montare Axa spate ambele parti
Partea de montare partea de jos
Greutate (în kg) 0,018
Numar bucati necesare 1

Producator:SWAG

Cod:83 94 2337

Solicita oferta Vezi detalii produs
Lungime [mm] 69
Culoare negru
Material otel
Bara/bieleta bara torsiune
Partea de montare Axa spate ambele parti
Greutate (în kg) 0,17
Numar bucati necesare 1

Producator:SWAG

Cod:83 94 2384

Solicita oferta Vezi detalii produs
Filet exterior [mm] M8 x 1,5
Deschidere cheie 13
Culoare argint
Material otel
Bara/bieleta bara torsiune
Partea de montare Axa fata ambele parti
Greutate (în kg) 0,16
Numar bucati necesare 2

Producator:SWAG

Cod:83 94 2387

Solicita oferta Vezi detalii produs
Lungime [mm] 1688
Latime [mm] 30
Numar dinti 211
Articol completare/Info suplimentar 2 pt. arbore cu came
Greutate (în kg) 0,2
Atentie la informatii de service
Numar bucati necesare 1

Producator:SWAG

Cod:86 92 6220

Solicita oferta Vezi detalii produs
constructie lant simplex
Dimensiuni lant distributie G67HP
Numar de zale lant 116
Articol completare/Info suplimentar 2 pt. arbore cu came
constructie lant lant inchis
Greutate (în kg) 0,590
Atentie la informatii de service
Numar bucati necesare 1

Producator:SWAG

Cod:99 13 8185

Solicita oferta Vezi detalii produs
Grosime [mm] 3
Diametru interior [mm] 18,2
Diametru exterior [mm] 26
DIN/ISO 74361
Greutate (în kg) 0,005

Producator:SWAG

Cod:99 90 1656

Solicita oferta Vezi detalii produs
Greutate (în kg) 0,05
Numar bucati necesare 1

Producator:SWAG

Cod:99 90 5480

Solicita oferta Vezi detalii produs
Nr. de cuplaje 9
Greutate (în kg) 0,278
pentru numar articol 440280

Producator:ERA

Cod:440280

Solicita oferta Vezi detalii produs

Abonare newsletter

Am citit si sunt de acord cu Termeni si conditii ahlauto.ro