Selecteaza masina

Cautare rapida

set placute frana,frana disc BREMBO P 68 024

Producator: BREMBO
BREMBO
Cod piesa: P 68 024
Disponibilitate: In stoc furnizor

Ai nevoie de ajutor?

Suna la 0722 360 531

Info transport

  • Transport gratuit la comenzi peste 500 RON! *
  • Livrare prin Curier in 1-2 zile - 30 ron

Retur. Garantie

  • 30 de zile drept de Retur
  • Garantie 2 ani. Factura.
pentru numar articol P 68 024
Grosime [mm] 16,2
Numar WVA 20961-23554
Latime [mm] 87
Înaltime [mm] 53
Contact indicator uzura exclus indicator avertizare
Sistem frânare Trw-Lucas
Articol completare/Info suplimentar 2 cu suruburi etrier
Producator Cod OEM
RENAULT 440600295R
RENAULT 440600364R
RENAULT 440600819R
RENAULT 440602466R
RENAULT 440603511R
RENAULT 440603530R
RENAULT 440605713R
RENAULT 440605839R
RENAULT 440606133R
RENAULT 440607960R
RENAULT 440661332R
RENAULT 6025371650
RENAULT 7701206343
RENAULT 7701207484
RENAULT 7701207695
RENAULT 7701208213
RENAULT 7701208416
RENAULT 7701208421
RENAULT 7701209735
RENAULT 7701209841
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 NISSAN NOTE (E11) 1.4 motor pe benzina 2006 2016 65 88 benzina
2 NISSAN NOTE (E11) 1.5 dCi motor diesel 2006 2016 50 68 motor diesel
3 NISSAN NOTE (E11) 1.5 dCi motor diesel 2006 2016 63 86 motor diesel
4 NISSAN NOTE (E11) 1.5 dCi motor diesel 2008 2016 76 103 motor diesel
5 NISSAN NOTE (E11) 1.5 dCi motor diesel 2010 2016 66 90 motor diesel
6 NISSAN NOTE (E11) 1.6 motor pe benzina 2006 2016 81 110 benzina
7 RENAULT AVANTIME (DE0_) 2.0 16V Turbo (DE0U, DE0V) motor pe benzina 2001 2003 120 163 benzina
8 RENAULT AVANTIME (DE0_) 2.2 dCi (DE01) motor diesel 2002 2003 110 150 motor diesel
9 RENAULT AVANTIME (DE0_) 3.0 V6 (DE04, DE0T) motor pe benzina 2001 2003 152 207 benzina
10 RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V motor pe benzina 2010 2016 76 103 benzina
11 RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V Hi-Flex (KR0S) motor pe benzina 2008 2016 55 75 Benzina/Etanol
12 RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V (KR02, KR0J) motor pe benzina 2008 2016 55 75 benzina
13 RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V (KR0E) motor pe benzina 2008 2016 58 78 benzina
14 RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V (KR0P) motor pe benzina 2008 2016 74 101 benzina
15 RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.4 16V motor pe benzina 2010 2016 72 98 benzina
BREMBO

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Abonare newsletter

Am citit si sunt de acord cu Termeni si conditii ahlauto.ro