Selecteaza masina

Cautare rapida

set placute frana,frana disc Dr!ve+ DP1010.10.0002

Producator: Dr!ve+
Dr!ve+
Cod piesa: DP1010.10.0002
Disponibilitate: In stoc furnizor

Ai nevoie de ajutor?

Suna la 0722 360 531

Info transport

  • Transport gratuit la comenzi peste 500 RON! *
  • Livrare prin Curier in 1-2 zile - 25 ron

Retur. Garantie

  • 30 de zile drept de Retur
  • Garantie 2 ani. Factura.
Restrictiile producatorului TRW
Contact indicator uzura exclus indicator avertizare
Aprobare E9 90R 01120/457
Înaltime [mm] 52,9
Lungime [mm] 87
Grosime [mm] 16
Producator Cod OEM
SEAT 1J0698451F
SKODA 1J0698451F
VW 1J0698451F
AUDI 1J0698451G
VW 1J0698451G
AUDI 1J0698451H
VW 1J0698451H
AUDI 1J0698451K
SEAT 1J0698451K
SKODA 1J0698451K
VW 1J0698451K
SEAT 1J0698451M
AUDI 1J0698451N
VW 1J0698451N
RENAULT 6025371650
RENAULT 7701206343
RENAULT 7701206784
RENAULT 7701207484
RENAULT 7701207695
RENAULT 7701208213
RENAULT 7701208416
RENAULT 7701208421
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
Dr!ve+

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Abonare newsletter

Am citit si sunt de acord cu Termeni si conditii ahlauto.ro