Selecteaza masina

Cautare rapida

set placute frana,frana disc Dr!ve+ DP1010.10.0138

Producator: Dr!ve+
Dr!ve+
Cod piesa: DP1010.10.0138
Disponibilitate: In stoc furnizor

Ai nevoie de ajutor?

Suna la 0722 360 531

Info transport

  • Transport gratuit la comenzi peste 500 RON! *
  • Livrare prin Curier in 1-2 zile - 30 ron

Retur. Garantie

  • 30 de zile drept de Retur
  • Garantie 2 ani. Factura.
Restrictiile producatorului SUMITOMO
Contact indicator uzura cu avertizare acustica uzura
Aprobare E9 90R 01107/152
Înaltime [mm] 68
Lungime [mm] 119,2
Grosime [mm] 15
Producator Cod OEM
TOYOTA 0446535030
TOYOTA 0446535031
TOYOTA 0446535040
TOYOTA 0446535061
TOYOTA 0446535080
TOYOTA 0446535100
TOYOTA 0446535190
TOYOTA 0446535200
TOYOTA 0446535230
TOYOTA 0446535240
TOYOTA 0446535280
TOYOTA 0446560030
TOYOTA 0446560130
TOYOTA 0446560260
TOYOTA 04465YZZA5
TOYOTA 04465YZZA6
TOYOTA 04465YZZAF
TOYOTA 04465YZZDH
TOYOTA 04465YZZDJ
TOYOTA 0449135110
TOYOTA 0449135111
TOYOTA 0449135160
TOYOTA 0449135170
TOYOTA 0449135171
TOYOTA 0449135190
TOYOTA 0449135210
TOYOTA 0449135250
TOYOTA 0449135251
TOYOTA 0449135260
TOYOTA 0449160080
TOYOTA 0449160090
TOYOTA 446535031
TOYOTA 446535040
TOYOTA 446535080
TOYOTA 446560030
TOYOTA 449135160
TOYOTA 449135190
TOYOTA 449135240
TOYOTA 449160080
GREAT WALL 9100712
VW J0446535040
VW J0449135160
BAW SQZDP
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
Dr!ve+

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Abonare newsletter

Am citit si sunt de acord cu Termeni si conditii ahlauto.ro