Selecteaza masina

Cautare rapida

set placute frana,frana disc EUROBRAKE 5502229962

Producator: EUROBRAKE
EUROBRAKE
Cod piesa: 5502229962
Disponibilitate: In stoc furnizor

Ai nevoie de ajutor?

Suna la 0722 360 531

Info transport

  • Transport gratuit la comenzi peste 500 RON! *
  • Livrare prin Curier in 1-2 zile - 30 ron

Retur. Garantie

  • 30 de zile drept de Retur
  • Garantie 2 ani. Factura.
Grosime [mm] 15
Latime [mm] 119,2
Înaltime [mm] 64,5
Producator Cod OEM
TOYOTA 0446535031
TOYOTA 0446535040
TOYOTA 0446535080
TOYOTA 0446535140
TOYOTA 0446535240
TOYOTA 0446535260
TOYOTA 0446535280
TOYOTA 0446560030
TOYOTA 04465YZZ57
TOYOTA 04465YZZAF
TOYOTA 04465YZZBD
TOYOTA 0449135140
TOYOTA 0449135160
TOYOTA 0449135190
TOYOTA 0449135240
TOYOTA 0449135241
TOYOTA 0449135260
TOYOTA 0449160070
TOYOTA 0449160080
TOYOTA 449135160
TOYOTA 449135190
TOYOTA 449160080
VW J0446535040
VW J0449135160
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 TOYOTA 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) 2.7 4WD motor pe benzina 1995 2002 112 152 benzina
2 TOYOTA 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) 3.4 4WD motor pe benzina 1998 2002 136 185 benzina
3 TOYOTA 4 RUNNER (RN10_, VZN13_, VZN10_, RN13_) 2.4 TD motor diesel 1989 1995 66 90 motor diesel
4 TOYOTA 4 RUNNER (RN10_, VZN13_, VZN10_, RN13_) 3.0 Turbo-D (KZN 130) motor diesel 1993 1996 92 125 motor diesel
5 TOYOTA 4 RUNNER (RN10_, VZN13_, VZN10_, RN13_) 3.0 V6 (VZN 130) motor pe benzina 1990 1995 105 143 benzina
6 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 D motor diesel 1988 2005 61 83 motor diesel
7 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 D motor diesel 1995 2005 58 79 motor diesel
8 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 D 4WD motor diesel 1988 2005 61 83 motor diesel
9 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 D 4WD motor diesel 1994 2005 58 79 motor diesel
10 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 i 4WD motor pe benzina 1989 2005 84 114 benzina
11 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 i 4WD motor pe benzina 1989 2005 84 114 benzina
12 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 i 4WD motor pe benzina 1997 2005 103 140 benzina
13 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 TD 4WD motor diesel 1998 2002 66 90 motor diesel
14 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.5 D-4D 4WD motor diesel 2001 2005 75 102 motor diesel
15 TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 TD (LJ70) motor diesel 1990 1993 66 90 motor diesel
EUROBRAKE

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Abonare newsletter

Am citit si sunt de acord cu Termeni si conditii ahlauto.ro