Selecteaza masina

Cautare rapida

set placute frana,frana disc FERODO FDB797

Producator: FERODO
FERODO
Cod piesa: FDB797
Disponibilitate: In stoc furnizor

Ai nevoie de ajutor?

Suna la 0722 360 531

Info transport

  • Transport gratuit la comenzi peste 500 RON! *
  • Livrare prin Curier in 1-2 zile - 30 ron

Retur. Garantie

  • 30 de zile drept de Retur
  • Garantie 2 ani. Factura.
Partea de montare punte fata
Grosime [mm] 15
Aprobare R90 Homologated
Lungime [mm] 119
Latime [mm] 67
Greutate (în kg) 1,75
Numarul indicatorilor de uzura (per axa) 4
Contact indicator uzura cu avertizare acustica uzura
Sistem frânare Sumitomo
Numar WVA 21679;21680;21681
Numar de placute 4
Producator Cod OEM
TOYOTA 0446535031
TOYOTA 0446535040
TOYOTA 0446535080
TOYOTA 0446535140
TOYOTA 0446535190
TOYOTA 0446535230
TOYOTA 04465-35260
TOYOTA 0446535260
TOYOTA 04465-35280
TOYOTA 0446535280
TOYOTA 0446560030
TOYOTA 0446560130
TOYOTA 04465-YZZ57
TOYOTA 04465YZZ57
TOYOTA 04465-YZZAF
TOYOTA 04465YZZAF
TOYOTA 04465YZZDH
TOYOTA 04465YZZDJ
TOYOTA 0449135140
TOYOTA 0449135160
TOYOTA 0449135190
TOYOTA 0449135240
TOYOTA 0449160080
TOYOTA 446535040
TOYOTA 446560030
TOYOTA 449133160
TOYOTA 449135190
TOYOTA 449160080
VW J0449135160
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 TOYOTA 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) 2.7 4WD motor pe benzina 1995 2002 112 152 benzina
2 TOYOTA 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) 3.0 Turbo-D motor diesel 1995 2002 92 125 motor diesel
3 TOYOTA 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) 3.4 4WD motor pe benzina 1998 2002 136 185 benzina
4 TOYOTA 4 RUNNER (RN10_, VZN13_, VZN10_, RN13_) 2.4 TD motor diesel 1989 1995 66 90 motor diesel
5 TOYOTA 4 RUNNER (RN10_, VZN13_, VZN10_, RN13_) 3.0 V6 (VZN 130) motor pe benzina 1990 1995 105 143 benzina
6 TOYOTA 4 RUNNER (RN5_, LN5_, VZN6_, RN7_, RN6_) 2.4 4WD motor pe benzina 1987 1989 82 112 benzina
7 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.2 (YN106) motor pe benzina 1989 1989 69 94 benzina
8 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.2 4WD (YN106_, YN110_) motor pe benzina 1987 1989 69 94 benzina
9 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 D motor diesel 1988 2005 61 83 motor diesel
10 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 D motor diesel 1992 2005 59 80 motor diesel
11 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 D motor diesel 1995 2005 58 79 motor diesel
12 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 D (LN150, LN145) motor diesel 1998 2002 55 75 motor diesel
13 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 D 4WD motor diesel 1988 2005 61 83 motor diesel
14 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 D 4WD motor diesel 1994 2005 58 79 motor diesel
15 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 i 4WD motor pe benzina 1989 2005 84 114 benzina
FERODO

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Abonare newsletter

Am citit si sunt de acord cu Termeni si conditii ahlauto.ro