Selecteaza masina

Cautare rapida

set placute frana,frana disc JURID 571906D

Producator: JURID
JURID
Cod piesa: 571906D
Disponibilitate: In stoc furnizor

Ai nevoie de ajutor?

Suna la 0722 360 531

Info transport

  • Transport gratuit la comenzi peste 500 RON! *
  • Livrare prin Curier in 1-2 zile - 30 ron

Retur. Garantie

  • 30 de zile drept de Retur
  • Garantie 2 ani. Factura.
Partea de montare puntea spate
Calitate 630
Grosime [mm] 17,3
Lungime [mm] 87,6
Înaltime [mm] 52,4
Contact indicator uzura fara contact avertizare uzura
Articol extins/Informatii de extindere cu acceasorii
Sistem frânare TRW
Numar WVA 20961
Producator Cod OEM
FORD 1001096
FORD 1027640
FORD 1205557
FORD 1343514
FORD 1345340
CITROËN 1608681580
VW 1E0698451C
VW 1E0698451G
VW 1H0698451A
SEAT 1H0698451D
VW 1H0698451D
VW 1H0698451G
VW 1H0698451H
AUDI 1J0698451
SEAT 1J0698451
SKODA 1J0698451
VW 1J0698451
VAG 1J0698451
AUDI 1J0698451B
VW 1J0698451B
SEAT 1J0698451C
SKODA 1J0 698 451 C
SKODA 1J0698451C
VW 1J0 698 451 C
VW 1J0698451C
AUDI 1J0698451D
VW 1J0698451D
VAG 1J0698451D
AUDI 1J0 698 451E
AUDI 1J0698451E
VW 1J0698451E
AUDI 1J0698451F
SEAT 1J0698451F
SKODA 1J0698451F
VW 1J0698451F
AUDI 1J0698451G
VW 1J0698451G
AUDI 1J0698451H
VW 1J0698451H
AUDI 1J0698451J
SEAT 1J0698451J
SKODA 1J0698451J
VW 1J0698451J
AUDI 1J0698451K
SEAT 1J0698451K
SKODA 1J0698451K
VW 1J0 698 451 K
VW 1J0698451K
AUDI 1J0698451L
VW 1J0698451L
AUDI 1J0698451M
SEAT 1J0698451M
SKODA 1J0698451M
VW 1J0698451M
AUDI 1J0698451N
VW 1J0698451N
AUDI 1J0698451P
SEAT 1J0698451P
SKODA 1J0698451P
VW 1J0698451P
AUDI 1J0698451R
VW 1J0698451R
AUDI 1J0698451S
SEAT 1J0698451S
SKODA 1J0698451S
AUDI 1K0698451C
SEAT 1K0698451C
SKODA 1K0698451C
VW 1K0698451C
AUDI 1K0698451J
SEAT 1K0698451J
SKODA 1K0698451J
VW 1K0698451J
VW 1K0698451M
AUDI 3B0698451
VW 3B0698451
AUDI 3B0698451A
SKODA 3B0698451A
VW 3B0698451A
CITROËN 425241
CITROËN 4254C1
AUDI 4B0698451
SEAT 4B0698451
SKODA 4B0698451
VW 4B0698451
VAG 4B0698451
AUDI 4B0698451B
SEAT 4B0698451B
SKODA 4B0698451B
VW 4B0698451B
AUDI 4B0698451E
VW 4B0698451E
AUDI 4D0698451C
VW 4D0698451C
AUDI 4D0698451D
SEAT 4D0698451D
SKODA 4D0698451D
VW 4D0698451D
AUDI 4D0698451E
VW 4D0698451E
FORD 5M212M008CA
FORD 5M2J2M008CA
SEAT 5Q0698451A
VW 5Q0698451A
SEAT 6X0698451
VW 6X0698451
AUDI 6X0698451A
SEAT 6X0698451A
VW 6X0698451A
AUDI 7M0698451
SEAT 7M0698451
VW 7M0698451
AUDI 8E0698451
VW 8E0698451
AUDI 8E0698451A
SKODA 8E0698451A
VW 8E0698451A
VAG 8E0698451A
AUDI 8E0698451B
AUDI 8E0698451D
SKODA 8E0698451D
AUDI 8E0698451E
SKODA 8E0698451E
VW 8E0698451E
AUDI 8E0698451F
SKODA 8E0698451F
AUDI 8E0698451K
SKODA 8E0698451K
VW 8E0698451K
FORD 95WX2M008BA
SKODA JZW698451A
SEAT JZW698451C
VW JZW698451C
FORD YM212M008CA
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.0 TFSI motor pe benzina 2015 2016 70 95 benzina
2 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.2 TFSI motor pe benzina 2010 2016 63 86 benzina
3 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.4 TDI motor diesel 2014 2016 66 90 motor diesel
4 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.4 TFSI motor pe benzina 2010 2016 90 122 benzina
5 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.4 TFSI motor pe benzina 2011 2016 136 185 benzina
6 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.4 TFSI motor pe benzina 2012 2016 103 140 benzina
7 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.4 TFSI motor pe benzina 2014 2016 92 125 benzina
8 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.4 TFSI motor pe benzina 2014 2016 110 150 benzina
9 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.6 TDI motor diesel 2010 2016 77 105 motor diesel
10 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.6 TDI motor diesel 2011 2016 66 90 motor diesel
11 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.6 TDI motor diesel 2014 2016 85 115 motor diesel
12 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.8 TFSI motor pe benzina 2015 2016 141 192 benzina
13 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 2.0 TDI motor diesel 2011 2016 105 143 motor diesel
14 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 2.0 TDI motor diesel 2012 2016 100 136 motor diesel
15 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 2.0 TFSI quattro motor pe benzina 2012 2016 188 256 benzina
JURID

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Abonare newsletter

Am citit si sunt de acord cu Termeni si conditii ahlauto.ro