Selecteaza masina

Cautare rapida

set placute frana,frana disc JURID 572140J

Producator: JURID
JURID
Cod piesa: 572140J
Disponibilitate: In stoc furnizor

Ai nevoie de ajutor?

Suna la 0722 360 531

Info transport

  • Transport gratuit la comenzi peste 500 RON! *
  • Livrare prin Curier in 1-2 zile - 30 ron

Retur. Garantie

  • 30 de zile drept de Retur
  • Garantie 2 ani. Factura.
Partea de montare punte fata
Calitate 473
Grosime [mm] 15
Lungime [mm] 119,2
Latime [mm] 119,2
Înaltime [mm] 73,5
Greutate (în kg) 1.495
Înaltime 2 [mm] 68
Contact indicator uzura cu avertizare acustica uzura
Articol extins/Informatii de extindere cu acceasorii
Sistem frânare SUMITOMO
Lungime 2 [mm] 119
Latime 1 [mm] 119
Numar WVA 21679
Producator Cod OEM
TOYOTA 0446535031
TOYOTA 0446535040
TOYOTA 0446535080
TOYOTA 0446535140
TOYOTA 0446535190
TOYOTA 0446535230
TOYOTA 04465-35260
TOYOTA 0446535260
TOYOTA 04465-35280
TOYOTA 0446535280
TOYOTA 0446560030
TOYOTA 0446560130
TOYOTA 04465-YZZ57
TOYOTA 04465YZZ57
TOYOTA 04465-YZZAF
TOYOTA 04465YZZAF
TOYOTA 04465YZZDH
TOYOTA 04465YZZDJ
TOYOTA 0449135140
TOYOTA 0449135160
TOYOTA 0449135190
TOYOTA 0449135240
TOYOTA 0449160080
TOYOTA 446535040
TOYOTA 446560030
TOYOTA 449133160
TOYOTA 449135190
TOYOTA 449160080
VW J0446535040
VW J0449135160
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 TOYOTA 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) 2.7 4WD motor pe benzina 1995 2002 112 152 benzina
2 TOYOTA 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) 3.0 Turbo-D motor diesel 1995 2002 92 125 motor diesel
3 TOYOTA 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) 3.4 4WD motor pe benzina 1998 2002 136 185 benzina
4 TOYOTA 4 RUNNER (RN10_, VZN13_, VZN10_, RN13_) 2.4 TD motor diesel 1989 1995 66 90 motor diesel
5 TOYOTA 4 RUNNER (RN10_, VZN13_, VZN10_, RN13_) 3.0 V6 (VZN 130) motor pe benzina 1990 1995 105 143 benzina
6 TOYOTA 4 RUNNER (RN5_, LN5_, VZN6_, RN7_, RN6_) 2.4 4WD motor pe benzina 1987 1989 82 112 benzina
7 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.2 (YN106) motor pe benzina 1989 1989 69 94 benzina
8 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.2 4WD (YN106_, YN110_) motor pe benzina 1987 1989 69 94 benzina
9 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 D motor diesel 1988 2005 61 83 motor diesel
10 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 D motor diesel 1992 2005 59 80 motor diesel
11 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 D motor diesel 1995 2005 58 79 motor diesel
12 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 D (LN150, LN145) motor diesel 1998 2002 55 75 motor diesel
13 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 D 4WD motor diesel 1988 2005 61 83 motor diesel
14 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 D 4WD motor diesel 1994 2005 58 79 motor diesel
15 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 i 4WD motor pe benzina 1989 2005 84 114 benzina
JURID

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Abonare newsletter

Am citit si sunt de acord cu Termeni si conditii ahlauto.ro