Selecteaza masina

Cautare rapida

set placute frana,frana disc JURID 573005JC

Producator: JURID
JURID
Cod piesa: 573005JC
Disponibilitate: In stoc furnizor

Ai nevoie de ajutor?

Suna la 0722 360 531

Info transport

  • Transport gratuit la comenzi peste 500 RON! *
  • Livrare prin Curier in 1-2 zile - 30 ron

Retur. Garantie

  • 30 de zile drept de Retur
  • Garantie 2 ani. Factura.
Partea de montare puntea spate
Grosime [mm] 16,4
Lungime [mm] 87,2
Înaltime [mm] 52,9
Material Ceramica
Sistem frânare TRW
Numar WVA 20960
Producator Cod OEM
FORD 1027640
FORD 1205557
FORD 1343514
FORD 1345340
CITROËN 1608520380
CITROËN 1608681580
VW 1E0698451G
SEAT 1H0698451D
VW 1H0698451D
VW 1H0698451G
AUDI 1J0698451
SEAT 1J0698451
SKODA 1J0698451
VW 1J0698451
AUDI 1J0698451B
VW 1J0698451B
AUDI 1J0698451D
VW 1J0698451D
AUDI 1J0 698 451E
VW 1J0698451E
AUDI 1J0698451F
SEAT 1J0698451F
SKODA 1J0698451F
VW 1J0698451F
AUDI 1J0698451G
VW 1J0698451G
AUDI 1J0698451H
VW 1J0698451H
AUDI 1J0698451J
SEAT 1J0698451J
SKODA 1J0698451J
VW 1J0698451J
AUDI 1J0698451K
SEAT 1J0698451K
SKODA 1J0698451K
VW 1J0698451K
AUDI 1J0698451L
VW 1J0698451L
AUDI 1J0698451M
SEAT 1J0698451M
SKODA 1J0698451M
VW 1J0698451M
AUDI 1J0698451N
VW 1J0698451N
AUDI 1J0698451P
SEAT 1J0698451P
SKODA 1J0698451P
VW 1J0698451P
AUDI 1J0698451R
VW 1J0698451R
AUDI 1J0698451S
SEAT 1J0698451S
SKODA 1J0698451S
AUDI 1K0698451C
SEAT 1K0698451C
SKODA 1K0698451C
VW 1K0698451C
AUDI 1K0698451J
SEAT 1K0698451J
SKODA 1K0698451J
VW 1K0698451J
AUDI 3B0698451
VW 3B0698451
AUDI 3B0698451A
VW 3B0698451A
CITROËN 425396
PEUGEOT 425396
CITROËN 425428
PEUGEOT 425428
CITROËN 4254C1
PEUGEOT 4254C1
RENAULT 440600295R
RENAULT 440600364R
RENAULT 440602070R
RENAULT 440603511R
RENAULT 440605713R
RENAULT 440605839R
RENAULT 440607960R
RENAULT 440661332R
AUDI 4B0698451
SEAT 4B0698451
SKODA 4B0698451
VW 4B0698451
AUDI 4B0698451B
SEAT 4B0698451B
SKODA 4B0698451B
VW 4B0698451B
AUDI 4B0698451E
VW 4B0698451E
AUDI 4D0698451D
SEAT 4D0698451D
SKODA 4D0698451D
VW 4D0698451D
AUDI 4D0698451E
VW 4D0698451E
FORD 5M212M008CA
FORD 5M2J2M008CA
SEAT 5Q0698451A
VW 5Q0698451A
RENAULT 6025371650
RENAULT 7701206343
RENAULT 7701206784
RENAULT 7701207484
RENAULT 7701207695
RENAULT 7701208213
RENAULT 7701208416
RENAULT 7701208421
RENAULT 7701209735
RENAULT 7701209841
RENAULT 8671016582
AUDI 8E0698451
VW 8E0698451
AUDI 8E0698451A
SKODA 8E0698451A
VW 8E0698451A
AUDI 8E0698451B
AUDI 8E0698451D
AUDI 8E0698451E
VW 8E0698451E
AUDI 8E0698451K
SKODA 8E0698451K
VW 8E0698451K
SKODA JZW698451A
SEAT JZW698451C
VW JZW698451C
FORD YM212M008CA
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 NISSAN NOTE (E11) 1.4 motor pe benzina 2006 2016 65 88 benzina
2 NISSAN NOTE (E11) 1.5 dCi motor diesel 2006 2016 50 68 motor diesel
3 NISSAN NOTE (E11) 1.5 dCi motor diesel 2006 2016 63 86 motor diesel
4 NISSAN NOTE (E11) 1.5 dCi motor diesel 2008 2016 76 103 motor diesel
5 NISSAN NOTE (E11) 1.6 motor pe benzina 2006 2016 81 110 benzina
6 RENAULT AVANTIME (DE0_) 2.0 16V Turbo (DE0U, DE0V) motor pe benzina 2001 2003 120 163 benzina
7 RENAULT AVANTIME (DE0_) 2.2 dCi (DE01) motor diesel 2002 2003 110 150 motor diesel
8 RENAULT AVANTIME (DE0_) 3.0 V6 (DE04, DE0T) motor pe benzina 2001 2003 152 207 benzina
9 RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V motor pe benzina 2010 2016 76 103 benzina
10 RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V Hi-Flex (KR0S) motor pe benzina 2008 2016 55 75 Benzina/Etanol
11 RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V (KR02, KR0J) motor pe benzina 2008 2016 55 75 benzina
12 RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V (KR0E) motor pe benzina 2008 2016 58 78 benzina
13 RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V (KR0P) motor pe benzina 2008 2016 74 101 benzina
14 RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.4 16V motor pe benzina 2010 2016 72 98 benzina
15 RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi motor diesel 2010 2016 48 65 motor diesel
JURID

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Abonare newsletter

Am citit si sunt de acord cu Termeni si conditii ahlauto.ro