Selecteaza masina

Cautare rapida

set placute frana,frana disc KAWE 810013

Producator: KAWE
KAWE
Cod piesa: 810013
Disponibilitate: In stoc furnizor

Ai nevoie de ajutor?

Suna la 0722 360 531

Info transport

  • Transport gratuit la comenzi peste 500 RON! *
  • Livrare prin Curier in 1-2 zile - 30 ron

Retur. Garantie

  • 30 de zile drept de Retur
  • Garantie 2 ani. Factura.
Partea de montare puntea spate
Sistem frânare Girling
Lungime [mm] 87,01
Înaltime [mm] 52,91
Grosime [mm] 17
Greutate (în kg) 0,856
Producator Cod OEM
FORD 1001096
FORD 1205557
FORD 1345340
SEAT 191698451A
SEAT 191698451D
SEAT 1H0698451E
AUDI 1H0698451H
AUDI 1J0698451
SEAT 1J0698451
SKODA 1J0698451
VW 1J0698451
AUDI 1J0698451A
VW 1J0698451B
SEAT 1J0698451C
AUDI 1J0698451F
SEAT 1J0698451F
SKODA 1J0698451F
VW 1J0698451F
AUDI 1J0698451G
VW 1J0698451G
AUDI 1J0698451H
AUDI 1J0698451K
SEAT 1J0698451K
SKODA 1J0698451K
VW 1J0698451K
AUDI 1J0698451L
VW 1J0698451L
SEAT 1J0698451M
AUDI 1J0698451R
VW 1J0698451R
SEAT 1J0698451S
SKODA 1J0698451S
AUDI 1K0698451A
AUDI 1K0698451C
SEAT 1K0698451C
SKODA 1K0698451C
VW 1K0698451C
AUDI 1K0698451J
SEAT 1K0698451J
SKODA 1K0698451J
VW 1K0698451J
VW 1K0698451M
AUDI 3B0698451
VW 3B0698451
AUDI 3B0698451A
VW 3B0698451A
CITROËN 425223
CITROËN 425396
CITROËN 4254-28
CITROËN 425428
CITROËN 4254-67
CITROËN 425467
RENAULT 440600295R
RENAULT 440600364R
RENAULT 440602466R
RENAULT 440603511R
RENAULT 440603530R
RENAULT 440605713R
RENAULT 440606133R
RENAULT 440607960R
AUDI 4B0698451
SEAT 4B0698451
SKODA 4B0698451
VW 4B0698451
AUDI 4B0698451B
SEAT 4B0698451B
SKODA 4B0698451B
VW 4B0698451B
AUDI 4B0698451E
VW 4B0698451E
AUDI 4D0698451C
AUDI 4D0698451D
SEAT 4D0698451D
SKODA 4D0698451D
VW 4D0698451D
AUDI 4D0698451E
SEAT 5Q0698451A
SEAT 6X0698451
VW 6X0698451
RENAULT 7701206343
RENAULT 7701207484
RENAULT 7701208213
RENAULT 7701208416
RENAULT 7701208421
RENAULT 7701209841
AUDI 8E0698451A
SKODA 8E0698451A
VW 8E0698451A
AUDI 8E0698451B
AUDI 8E0698451D
AUDI 8E0698451E
AUDI 8E0698451L
FORD YM212M008CA
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.2 TFSI motor pe benzina 2010 2016 63 86 benzina
2 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.4 TFSI motor pe benzina 2010 2016 90 122 benzina
3 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.4 TFSI motor pe benzina 2011 2016 136 185 benzina
4 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.4 TFSI motor pe benzina 2012 2016 103 140 benzina
5 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.6 TDI motor diesel 2010 2016 77 105 motor diesel
6 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.6 TDI motor diesel 2011 2016 66 90 motor diesel
7 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 2.0 TDI motor diesel 2011 2016 105 143 motor diesel
8 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 2.0 TDI motor diesel 2012 2016 100 136 motor diesel
9 AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) 1.2 TFSI motor pe benzina 2012 2016 63 86 benzina
10 AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) 1.4 TFSI motor pe benzina 2011 2016 90 122 benzina
11 AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) 1.4 TFSI motor pe benzina 2011 2016 136 185 benzina
12 AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) 1.4 TFSI motor pe benzina 2012 2016 103 140 benzina
13 AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) 1.6 TDI motor diesel 2011 2016 66 90 motor diesel
14 AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) 1.6 TDI motor diesel 2011 2016 77 105 motor diesel
15 AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) 2.0 TDI motor diesel 2011 2016 105 143 motor diesel
KAWE

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Abonare newsletter

Am citit si sunt de acord cu Termeni si conditii ahlauto.ro