Selecteaza masina

Cautare rapida

set placute frana,frana disc OPTIMAL 9540

Producator: OPTIMAL
OPTIMAL
Cod piesa: 9540
Disponibilitate: In stoc furnizor

Ai nevoie de ajutor?

Suna la 0722 360 531

Info transport

  • Transport gratuit la comenzi peste 500 RON! *
  • Livrare prin Curier in 1-2 zile - 30 ron

Retur. Garantie

  • 30 de zile drept de Retur
  • Garantie 2 ani. Factura.
Partea de montare puntea spate
Sistem frânare Lucas - Girling
Grosime [mm] 17,2
Lungime [mm] 87
Latime [mm] 52,74
Tip frîna frana disc
Producator Cod OEM
FORD 1001096
FORD 1027640
FORD 1115107
FORD 1343514
FORD 1345340
AUDI 150698451
AUDI 1E0 698 451
SEAT 1E0 698 451
SKODA 1E0 698 451
VW 1E0 698 451
VAG 1E0 698 451
AUDI 1E0698451C
VW 1E0698451C
SEAT 1H0 698 451
VW 1H0698451
SEAT 1H0 698 451 A
VW 1H0698451A
SEAT 1H0698451D
VW 1H0698451D
AUDI 1J0698451
SEAT 1J0698451
SKODA 1J0698451
VW 1J0698451
VW 1J0698451B
SEAT 1J0698451C
SKODA 1J0698451C
VW 1J0698451C
VW 1J0698451D
VW 1J0698451E
VW 1J0698451G
AUDI 1J0698451H
VW 1J0698451J
SEAT 1J0698451M
SKODA 1J0 698 451 M
VW 1J0698451P
SKODA 1J0 698 451 S
AUDI 1K0 698 451 A
SEAT 1K0 698 451 A
SKODA 1K0 698 451 A
VW 1K0 698 451 A
VAG 1K0 698 451 A
SEAT 1K0 698 451 C
SKODA 1K0 698 451 C
VW 1K0698451C
AUDI 1K0 698 451 J
SEAT 1K0 698 451 J
SKODA 1K0 698 451 J
VW 1K0 698 451 J
VAG 1K0 698 451 J
PEUGEOT 425223
PEUGEOT 425232
CITROËN 425233
CITROËN 425241
PEUGEOT 425396
CITROËN 425467
PEUGEOT 4254 67
AUDI 4B0698451
AUDI 4B0698451B
AUDI 4B0698451E
AUDI 4D0698451C
VW 4D0698451C
AUDI 4D0698451D
VW 6X0698451
AUDI 6X0698451A
SEAT 6X0698451A
SKODA 6X0698451A
VW 6X0698451A
VAG 6X0698451A
SEAT 7M0698451
VW 7M0698451
SEAT 7M3698451A
AUDI 8E0698451
VW 8E0698451
AUDI 8E0698451A
VW 8E0698451A
AUDI 8E0698451C
AUDI 8E0698451D
AUDI 8E0698451L
SEAT 8E0698451L
SKODA 8E0698451L
VW 8E0698451L
FIAT 9404252328
LANCIA 9404252328
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.2 TFSI motor pe benzina 2010 2016 63 86 benzina
2 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.4 TFSI motor pe benzina 2010 2016 90 122 benzina
3 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.4 TFSI motor pe benzina 2011 2016 136 185 benzina
4 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.6 TDI motor diesel 2010 2016 77 105 motor diesel
5 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.6 TDI motor diesel 2011 2016 66 90 motor diesel
6 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 2.0 TDI motor diesel 2011 2016 105 143 motor diesel
7 AUDI A2 (8Z0) 1.4 TDI motor diesel 2003 2005 66 90 motor diesel
8 AUDI A2 (8Z0) 1.6 FSI motor pe benzina 2002 2005 81 110 benzina
9 AUDI A3 (8L1) 1.6 motor pe benzina 1996 2003 74 101 benzina
10 AUDI A3 (8L1) 1.6 motor pe benzina 2000 2003 75 102 benzina
11 AUDI A3 (8L1) 1.8 motor pe benzina 1996 2003 92 125 benzina
12 AUDI A3 (8L1) 1.8 T motor pe benzina 1996 2003 110 150 benzina
13 AUDI A3 (8L1) 1.8 T motor pe benzina 1998 2003 132 180 benzina
14 AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro motor pe benzina 1996 2003 110 150 benzina
15 AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro motor pe benzina 1998 2003 132 180 benzina
OPTIMAL

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Abonare newsletter

Am citit si sunt de acord cu Termeni si conditii ahlauto.ro