Selecteaza masina

Cautare rapida

set placute frana,frana disc ROADHOUSE 2315.04

Producator: ROADHOUSE
ROADHOUSE
Cod piesa: 2315.04
Disponibilitate: In stoc furnizor

Ai nevoie de ajutor?

Suna la 0722 360 531

Info transport

  • Transport gratuit la comenzi peste 500 RON! *
  • Livrare prin Curier in 1-2 zile - 30 ron

Retur. Garantie

  • 30 de zile drept de Retur
  • Garantie 2 ani. Factura.
Articol extins/Informatii de extindere cu acceasorii
Partea de montare punte fata
Sistem frânare Sumitomo
Aprobare E990R-01112/152
Lungime [mm] 119,2
Înaltime 1 [mm] 64,5
Înaltime 2 [mm] 73,5
Grosime [mm] 15
Contact indicator uzura inclusiv contact avertizare uzura
Numarul indicatorilor de uzura (per axa) 4
Greutate (în kg) 1,509
Articol completare/Info suplimentar 2 cu folie adeziva
Producator Cod OEM
TOYOTA 0446535031
TOYOTA 04465-35040
TOYOTA 0446535040
TOYOTA 04465-35080
TOYOTA 0446535080
TOYOTA 0446535190
TOYOTA 0446535230
TOYOTA 04465-35240
TOYOTA 0446535240
TOYOTA 04465-35260
TOYOTA 0446535260
TOYOTA 04465-35280
TOYOTA 0446535280
TOYOTA 04465-60030
TOYOTA 0446560030
TOYOTA 04465-60130
TOYOTA 0446560130
TOYOTA 0446560260
TOYOTA 04465-YZZAF
TOYOTA 04465YZZAF
TOYOTA 04465YZZBD
TOYOTA 0449135160
TOYOTA 0449135190
TOYOTA 0449135240
TOYOTA 0449135260
TOYOTA 0449160070
TOYOTA 0449160080
TOYOTA 446535031
TOYOTA 446535040
TOYOTA 446535080
TOYOTA 446535190
TOYOTA 446535230
TOYOTA 446535240
TOYOTA 446535260
TOYOTA 446535280
TOYOTA 446560030
TOYOTA 446560130
TOYOTA 446560260
TOYOTA 449135160
TOYOTA 449135170
TOYOTA 449135171
TOYOTA 449135190
TOYOTA 449135240
TOYOTA 449160080
VW J0446535040
VW J0449135160
VW J0466535040
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 TOYOTA 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) 3.0 Turbo-D motor diesel 1995 2002 92 125 motor diesel
2 TOYOTA 4 RUNNER (RN10_, VZN13_, VZN10_, RN13_) 2.4 TD motor diesel 1989 1995 66 90 motor diesel
3 TOYOTA 4 RUNNER (RN10_, VZN13_, VZN10_, RN13_) 3.0 Turbo-D (KZN 130) motor diesel 1993 1996 92 125 motor diesel
4 TOYOTA 4 RUNNER (RN10_, VZN13_, VZN10_, RN13_) 3.0 V6 (VZN 130) motor pe benzina 1990 1995 105 143 benzina
5 TOYOTA 4 RUNNER (RN5_, LN5_, VZN6_, RN7_, RN6_) 2.4 4WD motor pe benzina 1987 1989 82 112 benzina
6 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.2 4WD (YN106_, YN110_) motor pe benzina 1987 1989 69 94 benzina
7 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 D motor diesel 1988 2005 61 83 motor diesel
8 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 D motor diesel 1992 2005 59 80 motor diesel
9 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 D motor diesel 1995 2005 58 79 motor diesel
10 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 D 4WD motor diesel 1988 2005 61 83 motor diesel
11 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 D 4WD motor diesel 1994 2005 58 79 motor diesel
12 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 i 4WD motor pe benzina 1989 2005 84 114 benzina
13 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 i 4WD motor pe benzina 1989 2005 84 114 benzina
14 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 i 4WD motor pe benzina 1997 2005 103 140 benzina
15 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 TD 4WD motor diesel 1998 2002 66 90 motor diesel
ROADHOUSE

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Abonare newsletter

Am citit si sunt de acord cu Termeni si conditii ahlauto.ro