Selecteaza masina

Cautare rapida

set placute frana,frana disc TRW GDB1330

Producator: TRW
TRW
Cod piesa: GDB1330
Disponibilitate: In stoc
Pret 73 RON (cu TVA)

Ai nevoie de ajutor?

Suna la 0722 360 531

Info transport

  • Transport gratuit la comenzi peste 500 RON! *
  • Livrare prin Curier in 1-2 zile - 30 ron

Retur. Garantie

  • 30 de zile drept de Retur
  • Garantie 2 ani. Factura.

Set placute frana,frana disc TRW GDB1330 compatibil cu AUDI, VW, SEAT, SKODA, FIAT, CITROEN, PEUGEOT.

Piesa auto este noua, in ambalaj original de la producator, fiind insotita de factura si garantie. 

Folositi tab-urile [Coduri OEM] [Echivalente] respectiv [Masini compatibile] pentru a afla mai multe detalii despre produs sau pentru a compara cu alte produse echivalente. 

Echipa noastra va sta la dispozitie pentru asistenta profesionala gratuita in identificarea piesei auto compatibila folosind seria de sasiu a masinii (VIN).

Livrarea produselor aflate in stoc, in depozitul propriu,  se va face prin curier in maxim 48 ore de la confirmarea comenzii. 

Produsele care nu se afla in stoc se pot aduce pe comanda urmand a se comunica pretul si data livrarii. Livram prin curier in toata tara, cu plata ramburs. 

Transport gratuit la comenzi peste 500 ron.

Restrictiile producatorului TRW
Lungime [mm] 87
Înaltime [mm] 52,9
Grosime [mm] 17
Contact indicator uzura exclus indicator avertizare
Articol extins/Informatii de extindere cu acceasorii
Articol completare/Info suplimentar 2 cu suruburi etrier
Sistem de frânare Nu pentru disc frana carbon-ceramica
Sistem de frânare numai in legatura cu discuri de frana metalice
Aprobare E9 90R - 01120/457
Va rugam, respectati intructiunile de folosire  
Producator Cod OEM
MG (SAIC) 10030811
FORD 1027640
FORD 1115107
FORD 1205557
CITROËN 1608520380
PEUGEOT 1608520380
CITROËN 1608681580
SEAT 1H0698451D
VW 1H0698451D
AUDI 1J0698451
SEAT 1J0698451
SKODA 1J0698451
VW 1J0698451
AUDI 1J0698451B
VW 1J0698451B
AUDI 1J0698451D
VW 1J0698451D
AUDI 1J0698451E
VW 1J0698451E
VW (SVW) 1J0698451E
AUDI 1J0698451F
SEAT 1J0698451F
SKODA 1J0698451F
VW 1J0698451F
AUDI 1J0698451H
VW 1J0698451H
AUDI 1J0698451J
SEAT 1J0698451J
SKODA 1J0698451J
VW 1J0698451J
AUDI 1J0698451K
SEAT 1J0698451K
SKODA 1J0698451K
VW 1J0698451K
AUDI 1J0698451L
VW 1J0698451L
AUDI 1J0698451M
SEAT 1J0698451M
SKODA 1J0698451M
AUDI 1J0698451N
VW 1J0698451N
AUDI 1J0698451P
SEAT 1J0698451P
SKODA 1J0698451P
VW 1J0698451P
AUDI 1J0698451R
VW 1J0698451R
SEAT 1J0698451S
SKODA 1J0698451S
AUDI 1JD698451
SEAT 1JD698451
SKODA 1JD698451
VW 1JD698451
VW (SVW) 1JD698451A
AUDI 1K0698451C
SEAT 1K0698451C
SKODA 1K0698451C
VW 1K0698451C
AUDI 1K0698451J
SEAT 1K0698451J
SKODA 1K0698451J
VW 1K0698451J
VW (SVW) 1K0698451J
VW 1K0698451M
ZHONGHUA(BRILLIANCE) 3420001
BRILLIANCE 3420001
AUDI 3B0698451
VW 3B0698451
AUDI 3B0698451A
SKODA 3B0698451A
VW 3B0698451A
VW 3B0698451E
RENAULT 410606678R
CITROËN 425223
PEUGEOT 425223
CITROËN 425241
CITROËN 425396
PEUGEOT 425396
CITROËN 425428
PEUGEOT 425428
CITROËN 425467
PEUGEOT 425467
CITROËN 4254C1
PEUGEOT 4254C1
RENAULT 440600295R
RENAULT 440600364R
RENAULT 440602466R
RENAULT 440603511R
RENAULT 440603530R
RENAULT 440605713R
RENAULT 440605839R
RENAULT 440607960R
RENAULT 440661332R
AUDI 4B0698451
SEAT 4B0698451
SKODA 4B0698451
VW 4B0698451
AUDI 4B0698451A
SEAT 4B0698451A
SKODA 4B0698451A
VW 4B0698451A
AUDI 4B0698451B
SEAT 4B0698451B
SKODA 4B0698451B
VW 4B0698451B
AUDI 4B0698451E
VW 4B0698451E
AUDI 4D0698451D
SEAT 4D0698451D
SKODA 4D0698451D
VW 4D0698451D
AUDI 4D0698451E
VW 5C0698451
VW 5C0698451A
VW 5C0698451B
SEAT 5Q0698451A
SKODA 5Q0698451A
VW 5Q0698451E
VW (SVW) 5QD698451
RENAULT 6025371650
VW 6R0698451
SEAT 6X0698451
VW 6X0698451
AUDI 6X0698451A
SEAT 6X0698451A
VW 6X0698451A
FORD 7354162
RENAULT 7701206343
RENAULT 7701206784
RENAULT 7701207484
RENAULT 7701207695
RENAULT 7701208213
RENAULT 7701208416
RENAULT 7701208421
RENAULT 7701209735
RENAULT 7701209841
RENAULT 8671016582
AUDI 8D0615405S
SEAT 8D0615405S
SKODA 8D0615405S
VW 8D0615405S
AUDI 8D0615406S
SEAT 8D0615406S
SKODA 8D0615406S
VW 8D0615406S
AUDI 8E0698451
VW 8E0698451
AUDI 8E0698451A
SKODA 8E0698451A
VW 8E0698451A
AUDI 8E0698451D
AUDI 8E0698451E
AUDI 8E0698451K
SKODA 8E0698451K
VW 8E0698451K
CITROËN E172204
PEUGEOT E172204
VW JZW698451
SEAT JZW698451A
SKODA JZW698451A
VW JZW698451A
VW JZW698451B
SEAT JZW698451C
VW JZW698451C
ZHONGHUA(BRILLIANCE) SHZ3501023
FORD YM212M008CA
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 TDI motor diesel 2013 2016 110 150 motor diesel
2 VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 TDI motor diesel 2014 2016 135 184 motor diesel
3 VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 TSI motor pe benzina 2008 2009 147 200 benzina
4 VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 TSI motor pe benzina 2009 2016 155 210 benzina
5 VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 TSI motor pe benzina 2013 2016 132 180 benzina
6 VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 TSI motor pe benzina 2013 2016 162 220 benzina
7 VW SCIROCCO (53B) 1.6 motor pe benzina 1983 1984 51 70 benzina
8 VW VENTO (1H2) 1.6 motor pe benzina 1994 1998 74 101 benzina
9 VW VENTO (1H2) 1.8 motor pe benzina 1991 1998 66 90 benzina
10 VW VENTO (1H2) 2.0 motor pe benzina 1991 1998 85 115 benzina
11 VW VENTO (1H2) 2.8 VR6 motor pe benzina 1992 1998 128 174 benzina
12 DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK 1.6 BlueHDi 120 motor diesel 2015 2016 88 120 motor diesel
13 DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK 1.6 THP 210 motor pe benzina 2015 2016 155 210 benzina
14 DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK 2.0 BlueHDi 180 motor diesel 2015 2016 133 180 motor diesel
TRW

Denumirea: TRW Automotive ( membru ZF Friedrichshafen) 
Tara de origine: SUA
Produse: placute frana, discuri frana, saboti frana, tamburi frana, senzori, elemente sistem de franare, brate suspensie, cap de bara, bieleta directie, pivot, bieleta antiruliu

Web: https://www.trwaftermarket.com/us/

TRW Automotive este liderul mondial în domeniul sigurantei auto

TRW este producator OEM de placute si discuri de frana pentru cei mai importanti furnizori de automobile din lume: Audi, Chrysler, Fiat, Ford, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda sau Volkswagen.

Calitatea produselor TRW este recunoscuta de toti specialistii in domeniu iar raportul calitate pret face din TRW  un brand foarte bine comercializat in Roamnia.

Categorii principale de piese auto TRW in magazinul www.ahlauto.ro :

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Abonare newsletter

Am citit si sunt de acord cu Termeni si conditii ahlauto.ro