Selecteaza masina

Cautare rapida

PRET SPECIAL

set placute frana,frana disc TRW GDB797

Producator: TRW
TRW
Cod piesa: GDB797
Disponibilitate: In stoc
141.00 RON (cu TVA) Pret 125 RON (cu TVA)

Ai nevoie de ajutor?

Suna la 0722 360 531

Info transport

  • Transport gratuit la comenzi peste 500 RON! *
  • Livrare prin Curier in 1-2 zile - 30 ron

Retur. Garantie

  • 30 de zile drept de Retur
  • Garantie 2 ani. Factura.

Set placute frana,frana disc TRW GDB797 compatibil cu TOYOTA.

Piesa auto este noua, in ambalaj original de la producator, fiind insotita de factura si garantie. 

Folositi tab-urile [Coduri OEM] [Echivalente] respectiv [Masini compatibile] pentru a afla mai multe detalii despre produs sau pentru a compara cu alte produse echivalente. 

Echipa noastra va sta la dispozitie pentru asistenta profesionala gratuita in identificarea piesei auto compatibila folosind seria de sasiu a masinii (VIN).

Livrarea produselor aflate in stoc, in depozitul propriu,  se va face prin curier in maxim 48 ore de la confirmarea comenzii. 

Produsele care nu se afla in stoc se pot aduce pe comanda urmand a se comunica pretul si data livrarii. Livram prin curier in toata tara, cu plata ramburs. 

Transport gratuit la comenzi peste 500 ron.

Restrictiile producatorului SUMITOMO
Contact indicator uzura cu avertizare acustica uzura
Aprobare E9 90R 01107/152
Înaltime [mm] 68
Lungime [mm] 119,2
Grosime [mm] 15
Producator Cod OEM
TOYOTA 0446535030
TOYOTA 0446535031
TOYOTA 0446535040
TOYOTA 0446535061
TOYOTA 0446535080
TOYOTA 0446535100
TOYOTA 0446535190
TOYOTA 0446535200
TOYOTA 0446535230
TOYOTA 0446535240
TOYOTA 0446535280
TOYOTA 0446560030
TOYOTA 0446560130
TOYOTA 0446560260
TOYOTA 04465YZZA5
TOYOTA 04465YZZA6
TOYOTA 04465YZZAF
TOYOTA 04465YZZDH
TOYOTA 04465YZZDJ
TOYOTA 0449135110
TOYOTA 0449135111
TOYOTA 0449135160
TOYOTA 0449135170
TOYOTA 0449135171
TOYOTA 0449135190
TOYOTA 0449135210
TOYOTA 0449135250
TOYOTA 0449135251
TOYOTA 0449135260
TOYOTA 0449160080
TOYOTA 0449160090
TOYOTA 446535031
TOYOTA 446535040
TOYOTA 446535080
TOYOTA 446560030
TOYOTA 449135160
TOYOTA 449135190
TOYOTA 449135240
TOYOTA 449160080
GREAT WALL 9100712
VW J0446535040
VW J0449135160
BAW SQZDP
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 TOYOTA 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) 2.7 motor pe benzina 1995 2002 112 152 benzina
2 TOYOTA 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) 2.7 4WD motor pe benzina 1995 2002 112 152 benzina
3 TOYOTA 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) 3.4 motor pe benzina 1995 2002 136 185 benzina
4 TOYOTA 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) 3.4 4WD motor pe benzina 1998 2002 136 185 benzina
5 TOYOTA 4 RUNNER (RN10_, VZN13_, VZN10_, RN13_) 2.4 TD motor diesel 1989 1995 66 90 motor diesel
6 TOYOTA 4 RUNNER (RN10_, VZN13_, VZN10_, RN13_) 3.0 V6 (VZN 130) motor pe benzina 1990 1995 105 143 benzina
7 TOYOTA 4 RUNNER (RN5_, LN5_, VZN6_, RN7_, RN6_) 2.4 4WD motor pe benzina 1987 1989 82 112 benzina
8 TOYOTA HILUX autoturism de teren, inchis (RZN1_, LN1_) 3.4 4WD motor pe benzina 2000 2004 131 178 benzina
9 TOYOTA HILUX autoturism de teren, inchis (ZN13_, LN9_, RN1_, YN8_, 2.4 TD 4WD motor diesel 1989 1995 66 90 motor diesel
10 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.2 (YN106) motor pe benzina 1989 1989 69 94 benzina
11 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.2 4WD (YN106_, YN110_) motor pe benzina 1987 1989 69 94 benzina
12 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 D motor diesel 1992 2005 59 80 motor diesel
13 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 D 4WD motor diesel 1988 2005 61 83 motor diesel
14 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 D 4WD motor diesel 1994 2005 58 79 motor diesel
15 TOYOTA HILUX II pick-up (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 i 4WD motor pe benzina 1989 2005 84 114 benzina
TRW

Denumirea: TRW Automotive ( membru ZF Friedrichshafen) 
Tara de origine: SUA
Produse: placute frana, discuri frana, saboti frana, tamburi frana, senzori, elemente sistem de franare, brate suspensie, cap de bara, bieleta directie, pivot, bieleta antiruliu

Web: https://www.trwaftermarket.com/us/

TRW Automotive este liderul mondial în domeniul sigurantei auto

TRW este producator OEM de placute si discuri de frana pentru cei mai importanti furnizori de automobile din lume: Audi, Chrysler, Fiat, Ford, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda sau Volkswagen.

Calitatea produselor TRW este recunoscuta de toti specialistii in domeniu iar raportul calitate pret face din TRW  un brand foarte bine comercializat in Roamnia.

Categorii principale de piese auto TRW in magazinul www.ahlauto.ro :

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Abonare newsletter

Am citit si sunt de acord cu Termeni si conditii ahlauto.ro